Политика конфиденциальности

 1. Ця Угода є договором приєднання. Використання Клієнтом веб сторінки компанії Ваш Удосконалений Дім (далі ВУД), участь в партнерських та дилерських програмах, реєстрація Клієнта на сайті, а також здійснення телефонних консультацій та замовлень свідчать про приєднання Клієнта до даної Угоди повністю, та підтверджує його згоду з наведеними нижче умовами.

 2. Під час використання Клієнтом веб сторінки, або протягом онлайн дзвінка здійснюється збір та обробка персональних даних.

 3. Дані Клієнта вносяться до бази персональних даних з моменту, коли Клієнт вперше використовує послуги компанії ВУД, а також весь період, протягом якого Клієнт користується товарами та послугами компанії.

 4. ВУД здійснює обробку персональних даних Клієнта будь-якими способами з метою належного надання послуг.

 5. ВУД використовує дані для розмежування рекламних та/або інформаційних матеріалів за віком, статтю, іншими даними; для проведення статистичних досліджень; будь-якими іншими способами.

 6. ВУД гарантує, що надані Клієнтом дані не будуть передаватись третім особам, окрім винятків з цієї умови.

 7. Компанія, як виняток, має право передавати персональні дані, базу персональних даних, до якої включені персональні дані Клієнта, повністю або частково третім особам без повідомлення про це Клієнта у наступних випадках: особам, у ведення, володіння або власність яких передано компанію ВУД; особам, що є пов’язаними/афілійованими з компанією; новому власнику для оброблення з метою, передбаченою даною Угодою; іншим користувачам послуг компанії (як фізичним, так і юридичним особам), якщо це передбачено відповідним функціоналом, а також компанії перевізнику, при використанні доставки з їх залученням.

 8. Клієнт являється субєктом персональних даних і приймає рішення про надання своїх персональних даних, а також дає згоду на їх зберігання, обробку і використання свідомо, за власною волею і в своїх інтересах, будучи проінформованим в цілях використаня наданої ним інформації.

 9. Згода Клієнта розглядається як дане в письмовій формі і підписане електронним підписом, рівносильне згоді заповненій в письмовій формі з власноручним підписом Клієнта.

 10. Компанія ВУД гарантує, що персональні дані Клієнта будуть використані виключно у здійсненні процесу продажу, доставки, моніторингу і при необхідності клієнтської підтримки.

 11. ВУД має право змінювати умови даної Угоди в односторонньому порядку. У цьому випадку усі зміни будуть опубліковані за адресою vud.te.ua/terms і будуть обов'язковими для Клієнта через 10 днів від дня такої публікації.

 12. Клієнт має право звернутись в компанію ВУД Сервіс з метою видалення персональних даних або внесення змін, шляхом написання письмового прохання-заяви в офісі компанії або в електронному вигляді, відправивши прохання на будь-який аканут електронної пошти компанії.

 13. ВУД Сервіс має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, відомості про актуальні акції, наявні знижки на електронну пошту зі згоди на це Клієнта.

 14. Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних та інших повідомлень у будь-який час, звязавшись з менеджером компанії ВУД.